بهترین تالار عروسی در شرق تهران ;تالار های مجلل و لاکچری شرق تهران

تالار های عروسی خوب در شرق تهران با شما هستیم با معرفی این مراکز شما میتوانید با دیدن گالری انها بهترین انتخاب را داشته باشید و  میهمان این تالار های خوب شرق تهران باشید.

لیست باغ ها و تالار های خوب در شرق تهران

در شرق تهران تالار های عروسی بسیار وجود دارند اما ز معروف ترین آنها در لیست زیر امده . بعد از جدول بر اساس تفکیک محله نام هر یک از تالار های عروسی امده است .

 

 

نام شماره تماس و آدرس گالری عکس ( کلیک )
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا ۸۸۴۳۲۹۷۴

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی

تالار های عروسی خوب در شرق تهران
تالار تشریفاتی الیزه
۷۷۰۹۲۹۲۶
میدان رسالت، خیابان نیروی دریایی، رو به روی اداره پست
 تالار های عروسی خوب در شرق تهران
مجموعه تشریفاتی رویای پارس ۷۷۳۳۳۱۳۱

فلکه دوم تهرانپارس – خیابان جشنواره – ابتدای خیابان ذهدی – تالار پذیرایی رویای پارس

تالار های عروسی خوب در شرق تهران
تالار تشریفاتی امرالد ۹۶۶۶۸۵۵۶

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم

تالار های عروسی خوب در شرق تهران
تالار تشریفات کلاسیک ۷۷۹۴۰۰۰۰

تهران، نارمک، میدان شقایق، ابتدای خیابان ثانی

تالار های عروسی خوب در شرق تهران

 

تالار های عروسی خوب در تهرانپارس شرق تهران

تالار های عروسی خوب در شرق تهران

مجموعه تشریفاتی رویای پارس

مدیریت مجموعه تشریفاتی رویای پارس را یکی از قدیمی‌ترین و سرشناس‌ترین اشخاص صنف تالار به عهده دارند   دارای دو سالن مجزا و اختصاصی بوده که هریک با دیزاین متفاوت مناسب با سلیقه شما می‌تواند در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.که‌ این موضوع می‌تواند آسودگی خیال شما را نسبت به برگزاری یک مراسم خوب و با کیفیت به همراه داشته باشد.

دیگر ویژگی‌ها و امکانات تالار رویای پارس تهرانپارس:

 • دارای دو سالن پذیرایی و دو سالن عقد مجزا
 • فضای سبز بسیار زیبا
 • سرو شام در داخل محوطه بسیار زیبای تالار
 • ورود خودرو به داخل محوطه تالار
 • لابی بسیار شیک
 • آب نمای داخل حیاط
 • اتاق VIP مخصوص سرو شام عروس و داماد
 • پارکینگ اختصاصی وسیع با ظرفیت 500 ماشین

۷۷۳۳۳۱۳۱

فلکه دوم تهرانپارس – خیابان جشنواره – ابتدای خیابان ذهدی – تالار پذیرایی رویای پارس


تالار عروسی خوب در نارمک

تالار تشریفاتی امرالد

تالار های عروسی خوب در شرق تهران

۹۶۶۶۸۵۵۶

مدیریت مجموعه تشریفاتی رویای پارس را یکی از قدیمی‌ترین و سرشناس‌ترین اشخاص صنف تالار به عهده دارند   دارای دو سالن مجزا و اختصاصی بوده که هریک با دیزاین متفاوت مناسب با سلیقه شما می‌تواند در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.که‌ این موضوع می‌تواند آسودگی خیال شما را نسبت به برگزاری یک مراسم خوب و با کیفیت به همراه داشته باشد.

تالار تشریفاتی امرالد دارای 600 نفر ظرفیت در نارمک واقع گردیده است.
تالار اِمِرالد نوساز و دارای دیزاین کلاسیک و کاملا متفاوت در منطقه می باشد. صندلی های تالار مبله و بسیار شیک است که نمونه آن تاکنون در هیچ تالاری دیده نشده است. نقاشی های سقف سالن های تالار، فضایی متفاوت و خاص را برای میهمان های شما متصور می شود.
تالار عروسی امرالد با سالن های مبله، سیستم صوتی و نورپردازی حرفه ای، پارکینگ اختصاصی ، کیفیت غذای عالی و پرسنل مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم

 


تالار تشریفات کلاسیک

تالار های عروسی خوب در شرق تهران

۷۷۹۴۰۰۰۰

تهران، نارمک، میدان شقایق، ابتدای خیابان ثانی


 

تالار  عروسی و جشن در پیروزی

تالار بیناتس

تالار بیناتس

امکانات تالار پذیرایی بیناتس

 • دو سالن در مجموع با ظرفیت 500 نفر
 • سالن پذیرایی اختصاصی (VIP)
 • اتاق عقد مجزا با ظرفیت 100 نفر
 • پارکینگ طبقاتی با ظرفیت 120 ماشین
 • امکان ورود ماشین عروس به لابی
 • منو غذایی و منو خدمات متنوع
 • سیستم نورپردازی حرفه ای
 • سیستم صوتی پیشرفته

02133101415

تهران، خیابان پیروزی، بلوار ابوذز، کوچه هفتم شرقی

تالار های عروسی خوب در شرق تهران
زوج های جوان باید انتخاب مکان برگزاری مراسم خود را یکی از اولین اقدامات برنامه ریزی عروسی در نظر بگیرند.

برنامه ی پشتیبان باغ و تالار عروسی در تالار های عروسی خوب در شرق تهران :

مورد فوق به این معنی است که آیا محل برگزاری مراسم شما در مواقع اضطراری راه کاری  ارائه می دهد؟ ممکن است در روز برگزاری مراسم تغییرات آب و هوا رخ دهد و ناگهان باران شدیدی ببارد یا باد و طوفان به راه بیافتد. با توجه به این گونه اتفاقات ناگهانی آیا باغ و تالار عروسی مد نظر شما برای مواجه ناگهانی با چنین چالش هایی به شما خدماتی از پیش برنامه ریزی شده را ارئه می دهد؟

اگر برنامه ‌ریزی چنین مسائلی را برای شما انجام نمی‌ دهند، باید به فکر باغ و تالار عروسی دیگری باشید، تا در صورتی که اتفاقی در محل برگزاری پیش از روز مراسم یا در طول مراسم افتاد، خیالتان از بابت راه حل های از پیش در نظر گرفته شده، راحت باشد.

 

حمل و نقل و شرایط پارکینگ:

جزئیات مربوط به مکان باغ و تالار عروسی خوب در شرق تهران فقط برای ایجاد یک تجربه مثبت و به یاد ماندنی در ذهن مهمان است. اطمینان از اینکه فضای کافی برای پارک ماشین ‌ها وجود دارد یکی از جنبه های مثبت و مهم هر باغ و تالار عروسی است.

 

وقتی مهمانان مراسم مجبور نباشند مسیری طولانی را از محل مراسم شما تا پارکینگ پیاده روی کنند و برگردند، حتما با دغدغه کمتری برای شرکت در مراسم عروسی حاضر می شوند. موضوع فضای پارکینگ ضرورت مهمی برای هر باغ و تالار عروسی است تا خانواده ها بتوانند بدون هیچ گونه ناراحتی و مشکلی به محل برگزاری مراسم رفت و آمد کنند.

 

اتاق پرو:

 

فرقی نمی کند که برای مراسم و همچنین پذیرایی، مکان عروسی را با امکانات فردی یا ترکیبی انتخاب کنید، معمولا باید یک اتاق پرو جداگانه برای داماد و عروس وجود داشته باشد.

این نوع از اتاق پرو ‌ها می‌ تواند توسط دیگر اعضای خانواده عروس نیز استفاده شود. فضا و کیفیت اتاق ‌های پرو برای تعویض لباس مهمانان به خصوص برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. باید این مورد را از گزینه های ویژه باغ و تالار عروسی در نظر گرفت.

 

موقعیت مکانی باغ و تالار عروسی:

 

دسترسی ساده به مکان باغ و تالار عروسی خوب در شرق تهران نکته مهمی محسوب می شود. آیا می توان به راحتی به آن دست یافت یا راه دور است؟ آیا مسیرها برای مهمان هایی که با منطقه ناآشنا هستند به اندازه کافی ساده خواهند بود؟ این مساله در انتخاب یک باغ و تالار عروسی همیشه باید در نظر گرفته شود.

 

 

موقعیت مکانی تالار عروسی
دسترسی ساده به مکان باغ و تالار عروسی خوب در شرق تهران نکته مهمی محسوب می شود.

تعداد فصا های قابل ارائه باغ و تالار عروسی:

برخی از باغ و تالار های عروسی دو یا چند نوع مکان مختلف را برای ارائه به مشتریان خود عرضه می کنند: یکی برای مراسم و دیگری برای پذیرایی. این مورد برای یک باغ و تالار عروسی یک گزینه برتری و ارجحیت نسبت به سایر رقبا در این صنف محسوب می شود. این قابلیت برای آن دسته از زوج های جوانی که به دنبال تجربه دو فضای متفاوت در روز عروسی خود هستند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیر تشریفات باغ و تالار عروسی:

یک باغ و تالار عروسی خوب باید یک متخصص و مدیر برگزاری تشریفات حرفه ای در دسترس داشته باشد. حضور چنین فردی برای پیگیری و کنترل کیفیت خدمات ارائه شده در باغ و تالار عروسی بسیار با اهمیت است. مدیر تشریفات می تواند مسائلی از قبیل موارد ذیل را انجام دهد:

 

 • بازرسی عمیق چشمی محل برگزاری و پرسنل هنگامی که بسیاری از رویدادها در حال وقوع هستند.
 • هماهنگی الزامات و سایر درخواست های مشتری
 • مفهوم سازی طراحی فضا و دکوراسیون
 • فراهم کردن خدمات مطابق با تعداد بازدیدکنندگان مورد انتظار
 • تنظیم زمان مورد نظر برای شروع و پایان مراسم
 • پیشنهاد پکیج باغ و تالار عروسی به مشتریان
 • فرآیند امضای قرارداد
 • پاسخگویی به تمام سوالات مشتریان حین عقد قرارداد

 

مدیران تشریفات محل برگزاری باید حرفه ای، شایسته، با شخصیت و آگاه باشند. توانایی پاسخگویی به تمام سوالات مشتریان را  داشته باشند تا هیچ نکته ای برای مشتریان نامشخص نباشد. همچنین خوب است که این افراد تا حد امکان در دسترس باشند. زیرا این کار سطح استرس و اضطراب مشتریان را از بین می برد.

 

 

گزینه های کلی پکیج عروسی:

از آنجایی که روز عروسی خاص ترین اتفاق در زندگی افراد به شمار می رود، باید گزینه های مختلفی را که با و تالار عروسی به شما ارائه می کند، با دقت در نظر بگیرید. جزئی نگری در انتخاب باغ و تالار عروسی منجر ثبت قرارداد با مجموعه ای می شود که بیشترین خدمات مد نظرتان را به نسبت بودجه شما برایتان فراهم می کند.

 

شاید بتوان گزینه های کلی و اصلی پکیج عروسی را از نظر اغلب زوج های جوان مواردی از قبیل: مطابقت فضای باغ و تالار عروسی با تعداد کل مهمان ها، کیفیت خدمات پذیرایی (غذا و نوشیدنی)، طراحی و زیبایی فضای باغ و تالار عروسی، زمان و مدت ارائه خدمات، سیستم نور پردازی و صدا دانست.

 

بنابراین برگزارکنندگان مراسم باید در نظر داشته باشند که موارد عنوان شده برخی ازموضوعات مهمی است که باید در باغ و تالار عروسی بررسی و ارائه شود. چنین مشخصاتی هستند که مبنای قیمت گذاری برای باغ و تالار عروسی می باشد. مطمئنا، هر باغ و تالار عروسی هم پکیج خاص مجموعه خود را دارد. با این حال، آنها اگر می خواهند تجارت پویایی داشته باشند، باید پکیج های خدماتی خود را بر اساس مشتریان خود تغییر دهند.

 

 

گزینه های کلی پکیج عروسی:
جزئی نگری در انتخاب باغ و تالار عروسی منجر ثبت قرارداد با مجموعه ای می شود که بیشترین خدمات مد نظرتان را به نسبت بودجه شما برایتان فراهم می کند.

کلیک کنید:

 

بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در تهرانپارس

کلام آخر

با توجه به تمام ویژگی هایی که برای یک باغ و تالار عروسی در شرق تهران خوب عنوان شد، زوج های جوان باید انتخاب مکان برگزاری مراسم خود را یکی از اولین اقدامات برنامه ریزی عروسی در نظر بگیرند. بنابراین باید جستجوی خود را از قبل شروع کنید. اما همه چیز به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. اگر در مورد محل برگزاری ایده های خاصی دارید، بهتر است هر چه زودتر به دنبال باغ و تالار عروسی ایده آل خود باشید، چرا که باغ و تالار عروسی عالی دائما رزرو می‌شوند. بنابراین اگر هرچه زودتر شروع به کار کنید، احتمال اینکه اولین انتخاب خود را بگیرید، بیشتر می‌شود.

یک پیغام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد